Letem světem!!!

 

Při tvorbě tohoto tematického eventu jsme vycházeli z místa konání – Ostrava !!!. Toto multikulturní město plné hrdých patriotů jsme tak v našem pojetí zařadili mezi přední světové metropole. Koncept s claimem „Letem světem!!!“ se nesl celou akcí, v průběhu které mohli pasažéři navštívit vybrané světové destinace v pořadí Ostrava–Londýn–New York. Vstupenky – letenky zaměstnanci obdrželi měsíc před „odletem“. A že o ně bylo postaráno! V rámci této akce jsme jim zajistili jak ubytování, tak dopravu.

 

 

Letištěm, letadlem a zároveň destinacemi se stalo Trojhalí Karolína, odkud aerolinka Démos Air provázela celým programem. V mezipřistáních si návštěvníci užívali atmosféru vybrané světové metropole, která byla navozena pomocí hudby, typických jídel, osvětlení a záběrů na LED TV. Celou akcí provázel zkušený pilot Patrik Hezucký po boku s krásnými letuškami, které pasážery odbavily hned u vstupu.

 

 

V New Yorku pak celou akci završila kapela Monkey business. Pro navodění té opravdové londýnské atmosféry jim předskokany dělala kapela The Beatles.

Letem světem!!!

Typ akce

Tématický event

Datum

26.11.2016

Klient

Démos trade a.s.

0
Sdílejte